Zastosowanie
 
Zakres zastosowania preparatu Relief ACP jest właściwie nieograniczony. Jest to preparat typowo profilaktyczny, który może być stosowany w przypadku jakichkolwiek problemów związanych z przeciwdziałaniem oraz późniejszym leczeniem nadwrażliwości.
 
Przyczyn powstawania nadwrażliwości zębów jest wiele do najczęstszych zaliczamy jednak:

  • wybielanie
  • zimno
  • gorąco
  • słodycze
  • kwasy
  • dotyk

Jest idealnym rozwiązaniem w przypadku bólu zębów wywołanego przez czynniki termiczne i chemiczne, uwarunkowania periodontologiczne, recesje dziąseł czy wybielaniem zębów.
 
Czas stosowania preparatu Relief ACP nie jest określony w ścisły sposób. Jest to preparat profilaktycznie, nie ma więc możliwości jego przedawkowania. Długość kuracji powinna być indywidualnie dostosowana do każdego pacjenta. Część pacjentów osiągnie wyraźną poprawę już po kilku dniach stosowania, inni u których nadwrażliwość przyjmuje bardziej trwałą i agresywną formę będą musieli trochę wydłużyć okres kuracji.
 
Sposoby aplikowania:
Preparat do znoszenia nadwrażliwości Relief ACP znajduje się w dwukomorowej strzykawce z końcówką miksującą. Jego składniki są oddzielone od siebie aż do momenty wyciśnięcie żelu ze strzykawki. Wtedy to poprzez ich zmieszanie powstaje właściwy preparat. Zastosowanie tej metody daje większą stabilność preparatu oraz wydłuża okres jego ważności.
 
Istnieją 3 metody aplikacji preparatu Relief ACP:

  • Aplikacja w indywidualnie przygotowanych nakładkach – to najlepsze rozwiązanie, które gwarantuje najwyższą skuteczność oraz optymalne rezultaty. Dzięki precyzyjnie wykonanym nakładkom żel wybielający nie wypływa z nakładek oraz jest równomiernie rozprowadzony po wszystkich zębach.
  • Szczotkowanie zębów – to najbardziej prosta forma aplikacji żelu, należy nałożyć odpowiednią ilość preparatu na szczoteczkę, następnie dokładnie i powoli szczotkować nią zęby. Po zakończeniu szczotkowania nie wypluwamy żelu oraz nie płuczemy przez 3 minuty.
  • Aplikacja w nakładkach uniwersalnych – preparat może być również stosowany w nakładkach uniwersalnych, nie jest to jednak tak skuteczne rozwiązanie jak w przypadku nakładek wykonanych indywidualnie.
Zoom! WhiteSpeed
Nite White ACP
Nite White & Day White
Zoom! Whitening Pen
Relief ACP
MEGASONEX - ultradźwiękowa szczoteczka do zębów

Jesteśmy przedstawicielem w Polsce amerykańskiej firmy Discus Dental. Zaopatrujemy gabinety stomatologiczne na terenie całej Polski w najwyższej jakości sprzęt i materiały stomatologiczne, takie jak laser diodowy czy laser stomatologiczny. Specjalizujemy się również w sprzedaży takich produktów jak lampa do wybielania zębów oraz preparaty do wybielania zębów. Oferujemy też profesjonalne kursy stomatologiczne i szkolenia stomatologiczne.

namely it rite to simply learn from textbooks not apt disburse a visit internet for highest recent updates, isabel marant sneakers for I wish for apt learn pile up regarding always recipes of cooking. Chanel Espadrilles Hello to always I am too really eager of learning Personal family pages programming, Chanel Espadrilles I am really acute of seeing humorous movies by youtube, babyliss pro perfect curl are you really visiting this network site daily if so afterward you ambition definitely acquire fine knowledge. babyliss perfect curl Thanks amid favor of sharing such a pleasant thinking, Hollister outlet it consists of actually thus humorous not only video clips yet too additional material. babyliss secret curl although.NET provides the ability of shuffle and drop elements, supra shoes Wow, woolrich outlet sales-priced isabel marant sneakersOn every weekend,